Метро в Ірпінь — фейк, відповідно розмови про плани будівництва гілки метрополітену в Ірпінь — всього лише домисли.
Ніяких подібних проектів навіть на саму віддалену перспективу київська влада не розглядає, — про це заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

За його словами, єдине, що зараз планують чиновники щодо розвитку метрополітену — це будівництво підземки в район «Виноградар».

«Ірпінь — це не територія Києва. У нас є плани будувати метро на Виноградар. Крім того, ми підписали меморандум з китайською стороною з приводу будівництва четвертої лінії метрополітену в напрямку Троєщини ».

Чиновники відзначають, що чутки про якихось нових і недорогих видах транспорту, які з’єднали б Ірпінь з Києвом ходять не перший рік. Свого часу, від Києва до Ірпеня була прокладена нова автомагістраль. На етапі проектування активно ходили розмови про те, що з Ірпеня до Києва по новій дорозі (13 км) пустять тролейбус. Але після завершення будівництва про це забули.
Експерти відзначають, що, швидше за все, ідея про тролейбусної лінії виникла для того, щоб заспокоїти екологів, які протестували проти автодороги, прокладеної в лісовому масиві.

Столичні чиновники в неофіційних коментарях відзначають, що Ірпінь вже сьогодні перетворився практично в найкритичніший регіон області по транспортному сполученню. А в найближчі роки, після введення в експлуатацію великих і поки ще споруджених житлових комплексів, існуючі автомагістралі між Ірпенем та Києвом будуть багаторазово перевантажені навіть в звичайний, не піковий час.

Читайте також: В Киеве на стройплощадке азовцы наказали титушек.